笢恅唳 ENGLISH DEUTSCH POLSKI 

SHANGHAI MAX FITTINGS CO. , LTD. | Strona gł車wna | Produkty | Kontrola jakości | Dopuszczenia | Kontakt |

STRONA GŁÓWNA

Current PositionㄩHome > Introduction

Shanghai Max Fittings Co., Ltd. jest dużym przedsiębiorstwem produkującym kształtki rurowe do spawania najwyższej jakości. Nasza fabryka znajduje się w Szanghaju, w dzielnicy Fengxian, bardzo blisko portu morskiego. Nasza załoga to zesp車ł doświadczomych technolog車w i kierownictwo pracujace od wielu lat przy produkcji kształtek rurowych ze stali nierdzewnych. Nasi handlowcy operują na wszelkich rynkach krajowych i zagranicznych, posługujac się wieloma językami., co znacznie ułatwia kontakt.

Nasz zakład produkuje najwyższej jakości łuki, zwężki, tr車jniki, wywijki, dennice i inne kształtki zgodnie z normami GB 12459, ASTM A 403, DIN 2609, EN 10253-4.
Kształtki firmy Shanghai Max Fittings znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle papierniczym, stoczniowym, chemicznym, petrochemicznym, w rafineriach, budownictwie, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i innych.
Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu zakładu produkcyjnego oraz kontroli jakości Shanghai Max Fittings uzyskał uprawnienia w zakresie systemu zapewnienia jakości  ISO9001-2000, dyrektywy ciśnieniowej PED 97/23/UE oraz  AD2000-Merkblatt nadanych przez TÜV.
Nasze wyroby eksportowane są do ponad 35 kraj車w i region車w, takich Polska, Stany Zjednoczone, Kanada, Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy, Hiszpania, Indonezja i inne.
Dzięki zastosowaniu systemu zarzadzania ERP posiadamy bardzo sprawny przepływ informacji pomiedzy wydziałami, przez co produkcja odbywa się w bardzo sprawny spos車b i doskonale funkcjonuje zarządzanie. 
Nasze motto to "najpierw jakość", kt車rą zapewniamy w spos車b profesjonalny i cieszymy się z zadowolenia klient車w. 

Wstęp

Wyposażenie

Rynki

2010 @ Shanghai Max Fittings Co.,Ltd. CopyRight Telㄩ86 21 60852108 Faxㄩ86 21 60852108